JATA NEGERI

Soalan Lazim

Direktori Pegawai

Pentadbiran Dan Kewangan

GambarNamaJawatanEmailTelefonFax
Pn. Sanisah binti ShafiePn. Sanisah binti ShafiePengarahsanisah@ns.gov.my06-7659713
Cik Nor Halilla binti HarunCik Nor Halilla binti HarunPembantu Setiausahahalilla@ns.gov.my06-765971306-7645622
En. Muhammad Hafizuddin bin ShafeiEn. Muhammad Hafizuddin bin ShafeiPenolong Pegawai Tadbirhafizuddin.shafei@ns.gov.my06-765906206-7645622
En. Muhammad Noor Kamarul Hafizad bin Mohammad YusoffEn. Muhammad Noor Kamarul Hafizad bin Mohammad YusoffKetua Pembantu Tadbir (P/O)hafizad@ns.gov.my06-7659701
Pn. Norizah binti Md NorPn. Norizah binti Md NorPembantu Tadbir (Kewangan)norizah@ns.gov.my06-7659886
Pn. Siti Rahayu binti Mohd RezaliPn. Siti Rahayu binti Mohd RezaliPembantu Tadbir (Kewangan)srahayu@ns.gov.my06-7659886
Pn. Julailah binti RamliPn. Julailah binti RamliPembantu Tadbir (P/O)julailah@ns.gov.my06-7659060
Pn. Siti Shafira binti NordinPn. Siti Shafira binti NordinPembantu Tadbir (P/O)ctshafira@ns.gov.my06-7659060
Pn. Premalatha A/P GopalanPn. Premalatha A/P GopalanPembantu Tadbir (P/O)premalatha@ns.gov.my06-7659941
Pn. Nur Irda binti IbrahimPn. Nur Irda binti IbrahimPembantu Tadbir (P/O)nurirda@ns.gov.my06-7659941
En. Sathiswaran A/L ShanmugamEn. Sathiswaran A/L ShanmugamPenghantar Notissathiswaran@ns.gov.my06-7659940
En. Wan Mohd Husni bin AbdullahEn. Wan Mohd Husni bin AbdullahPembantu Operasiwanmohdhusni@ns.gov.my06-7659940
En. Noraziz bin MarhusinEn. Noraziz bin MarhusinPemandu Kenderaannoraziz@ns.gov.my06-7659940
En. Muhammad Nuraizuddin bin Mohd AliEn. Muhammad Nuraizuddin bin Mohd AliPemandu Kenderaannuraizuddin@ns.gov.my06-7659940
En. Hazlizan bin HamzahEn. Hazlizan bin HamzahPembantu Am Pejabathazlizan.hamzah@ns.gov.my06-7659940

Kawalan dan Pemantauan Perancangan

GambarNamaJawatanEmailTelefonFax
Pn. Norhasrin binti AbdullahPn. Norhasrin binti AbdullahKetua Penolong Pengarah 2norhasrin@ns.gov.my06 – 7659703
En. Muhammad Mahfuz bin Mohd YusopEn. Muhammad Mahfuz bin Mohd YusopPenolong Pengarahmahfuz@ns.gov.my06-7659077
Pn. Siti Munirah binti Abdul RazakPn. Siti Munirah binti Abdul RazakPenolong Pengarahmunirah_razak@ns.gov.my06-7659704
En. Shawal Rulrizal bin MuhamadEn. Shawal Rulrizal bin MuhamadPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desashawal@ns.gov.my06-7659895
Pn. Zazami binti ZulkifliPn. Zazami binti ZulkifliPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desazazami@ns.gov.my06-7659708
Pn. Zamziah binti KamarudinPn. Zamziah binti KamarudinPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desazamziah@ns.gov.my06-7659078
Pn. Harliawati binti RamliPn. Harliawati binti RamliPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desawati@ns.gov.my06-7659724
Pn. Masriah binti KarimPn. Masriah binti KarimPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desamasriah@ns.gov.my06-7659069
Pn. Nor Mala binti Abdul AzizPn. Nor Mala binti Abdul AzizPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desanormala@ns.gov.my06-7659706
Pn. Siti Rahmah binti Haji Md DaliPn. Siti Rahmah binti Haji Md DaliPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desarahmah@ns.gov.my06-7659724
Pn. Norazrina binti PauzeePn. Norazrina binti PauzeePenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desaazrina@ns.gov.my06-7659712
Cik Siti Naszra Nur binti FadhilCik Siti Naszra Nur binti FadhilPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desanaszra@ns.gov.my06-7659706
En. Muhammad Akmal bin ShahromEn. Muhammad Akmal bin ShahromPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desaakhmal@ns.gov.my06-7659710
En. Muhamad Asyraf bin Noor AzilEn. Muhamad Asyraf bin Noor AzilPen.Pegawai Perancang Bandar Dan Desamuhamadasyraf@ns.gov.my06-7659724
En. Muhammad Safwan bin Abd WahabEn. Muhammad Safwan bin Abd WahabPenolong Pegawai Perancang Bandar dan Desamuhammadsafuan@ns.gov.my06-7659069
Pn. Norhayati binti MohamedPn. Norhayati binti MohamedPenolong Pegawai Seni Binahayati@ns.gov.my06-7659705
Pn. Norafidah binti YaakobPn. Norafidah binti YaakobPelukis Pelanafidah@ns.gov.my06-7659712
Pn Nur Diana Zaireen binti KamaruddinPn Nur Diana Zaireen binti KamaruddinPelukis Pelannurdianaz@ns.gov.my06-7659712
Pn. Salwa binti HamuratPn. Salwa binti HamuratPelukis Pelansalwa@ns.gov.my06-7659712
En. Mohd Faizul bin JamaludinEn. Mohd Faizul bin JamaludinPelukis Pelan (Seni Bina)faizul.jamaludin@ns.gov.my06-7659069

Rancangan Pembangunan, Projek Khas dan Bank Data

GambarNamaJawatanEmailTelefonFax
En. Shahzarimin bin SalimEn. Shahzarimin bin SalimKetua Penolong Pengarah 1shahzarimin@ns.gov.my06-7659702
Pn. Mazmin binti EliasPn. Mazmin binti EliasPenolong Pengarahmazmin@ns.gov.my06-7659704
En. Ahmad Shamil bin Abdul GhaniEn. Ahmad Shamil bin Abdul GhaniPenolong Pengarahshamil@ns.gov.my06-7659707
Pn. Sri Rahayu binti RazaliPn. Sri Rahayu binti RazaliPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desasrirahayu@ns.gov.my06-7659067
En. Mohd Nazimsham bin Mohd NajibEn. Mohd Nazimsham bin Mohd NajibPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desanazim@ns.gov.my06-7659078
Pn. Lyeza binti IsmailPn. Lyeza binti IsmailPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desalyeza@ns.gov.my06-7659705
Pn. Jamaliah binti AichsanPn. Jamaliah binti AichsanPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desajam@ns.gov.my06-7659724
Pn. Zarina binti Mohd YusofPn. Zarina binti Mohd YusofPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desazarina@ns.gov.my06-7659708
Pn. Hidayati binti Abu ShaharenPn. Hidayati binti Abu ShaharenPenolong Pegawai Perancang Bandar dan Desahidayati@ns.gov.my06-7659073
En. Muhammad Anas bin MukhidEn. Muhammad Anas bin MukhidPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desaanas@ns.gov.my06-7659705
En. Allamin bin OthmanEn. Allamin bin OthmanPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desaallamin@ns.gov.my06-7659073
Pn. Nabilah Husna binti BaharudinPn. Nabilah Husna binti BaharudinPenolong Pegawai Perancang Bandar dan Desanabilah@ns.gov.my06-7659711
Pn. Norhasliza binti MuslimPn. Norhasliza binti MuslimPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desanorhasliza@ns.gov.my06-7659895
En. Mohd Nazreen Amri bin Mohd NoorEn. Mohd Nazreen Amri bin Mohd NoorPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desanazreen@ns.gov.my06-7659705
Pn. Sara Hidayah binti OthmanPn. Sara Hidayah binti OthmanPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desasara@ns.gov.my06-7659711
En. Azeef Syafeq bin AzizuddinEn. Azeef Syafeq bin AzizuddinPenolong Pegawai Perancang Bandar dan Desaazeef@ns.gov.my06-7659079
En. Muhammad Fitri bin Abd SamahEn. Muhammad Fitri bin Abd SamahPenolong Pegawai Teknologi Maklumatfitri@ns.gov.my06-7659063
Pn. Nur Ramizah binti RamliPn. Nur Ramizah binti RamliPenolong Pegawai Teknologi Maklumatramizah.ramli@ns.gov.my06-7659714
Pn. Nur Izzati binti ZulkifleePn. Nur Izzati binti ZulkifleePenolong Pengarahnur_izzati@ns.gov.my06-7659068

Korporat, Inovasi Dan Kualiti

GambarNamaJawatanEmailTelefonFax
Pn. TPr Dr. Norlida binti IsmailPn. TPr Dr. Norlida binti IsmailPenolong Pengarah Kanannorlida@ns.gov.my06-7659061
Pn. Athirah binti Ahmad AzmiPn. Athirah binti Ahmad AzmiPenolong Pengarahathirah.azmi@ns.gov.my06-7659066
Pn Norliza binti Abu SamahPn Norliza binti Abu SamahPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desanorlizabu@ns.gov.my06-7659895
En. Safaei bin Sarjin@SarjonoEn. Safaei bin Sarjin@SarjonoPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desasafaei@ns.gov.my06-7659079
Pn. Hjh Aidah binti OthmanPn. Hjh Aidah binti OthmanPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desaaidah@ns.gov.my06-7659714
En. Tajuddin bin AbdullahEn. Tajuddin bin AbdullahPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desatajuddin@ns.gov.my06-7659714
En. Mohd Nazim bin Kama BasriEn. Mohd Nazim bin Kama BasriPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desamdnazim@ns.gov.my06-7659067
Pn. Suyanti binti JasroniPn. Suyanti binti JasroniPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desasuyanti@ns.gov.my06-7659714
Pn. Izatulisma binti IdrosPn. Izatulisma binti IdrosPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desaizatulisma@ns.gov.my06-7659078
Pn. Normayanti binti Md.AkinPn. Normayanti binti Md.AkinPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desayanti@ns.gov.my06-7659714
En. Rafiuddin bin MuslimEn. Rafiuddin bin MuslimPenolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desarafiuddin@ns.gov.my06-7659705

Skip to content