SENARAI PENGARAH-PENGARAH 

PLANMALAYSIA@NEGERI  SEMBILAN




BIL

NAMA PENGARAH

TEMPOH BERKHIDMAT

1.

EN. MOHD ROSLI B. BUYONG

1960 - 1962

2.

EN. TAN SOO HAI

1962 – 13. 08. 1963

3.

EN. EDDIE CHEE SWEE GUAN

17. 08. 1963 – 30. 04. 1963

4.

YM. RAJA MOHD ALI RAJA OSMAN

01. 05. 1968 – 31. 08. 1968

5.

EN. T MAHESAN PJK

01. 04. 1969 – 28. 02. 1976

6.

EN. MOHAMED B OTHMAN PJK

01. 03. 1976 – 30. 04. 1982

7.

PN TEH ZAWAHIR BT ABD MALIK

01. 05. 1982 – 31. 07. 1982

8.

PN HALIMATON SAADIAH BT HASHIM PMC

01. 08. 1982 – 31. 12. 1985

9.

EN. ABD MUTALIB B JELANI PMC

01. 01. 1986 – 15. 10. 1991

10.

EN. KAMALRUDDIN B SHAMSUDIN

16. 01. 1992 – 30. 09. 1992

11.

EN. NORAN B SHARIF

16. 11. 1992 – 31. 08. 2000

12.

EN. MOHD JAAFAR B MOHD ATAN

01. 09. 2000 – 31. 07. 2003

13.

HJ. HAMDAN BIN HJ. MOHD KASSIM

16. 04. 2004 – 16. 11. 2006

14.

EN. MOHD ANUAR BIN MAIDIN

23. 05. 2007 – 30. 09. 2011

15.

HJH. KAMARIAH BINTI IBRAHIM

           17. 10. 2011 -  27.04.2015             

16.

TPr. HASNAN BIN IBERAHIM

07.07.2015 - 22.05.2019

17. EN. KHAIRULZAMAN B. IBRAHIM 10.06.2019 - KINI